آموزش فتوشاپ در انیمیشن

انیمیشن

آموزش فتوشاپ در انیمیشن:  فتوشاپ یک نرم افزار قوی و کامل در زمینه ی گرافیکی است که در ابتدا بیشتر در عکاسی و ادیت تصاویر به کار می رفت.

نمونه ی اولیه ی فتوشاپ در سال ۱۹۸۸ توسط جان و توماس گلن نول ساخته شد و بعد از بستن قرارداد با شرکت بارنی اسکن در کنار اسکنرهای این شرکت، با عنوان فتوشاپ به فروش رسید.

در همان سال پیش نمایش این برنامه به شرکت Adobe ارائه و در نهایت نرم افزار Adobe Photoshop  در فوریه ی ۱۹۹۰ روانه ی بازار شد.

فتوشاپ از ۱۹۹۰ تا به امروز تغییرات زیادی داشته، به  هر نسخه ی آن امکانات جدیدی اضافه شده است.

نسخه ی امروز فتوشاپ علاوه بر امکانات فوق العاده قدرتمند در زمینه ی  عکاسی، فتومونتاژ، روتوش عکس، نقاشی دیجیتال و … به عنوان نرم افزاری جامع  در زمینه ی

طراحی، ساخت و پیاده سازی انواع متریال برای آبجکت های سه بعدی، طراحی انواع الگوها و متن ها و همچنین طراحی صفحات وب آموزش داده می شود.

امروز از فتوشاپ در انیمیشن و موشن گرافیک هم به طور گسترده استفاده می شود.

آموزش فتوشاپ در انیمیشن و موشن گرافیک برای طراحی فایل های گیف،  طراحی المان ها، انواع ویدئوها و تیزرهای تبلیغاتی، موشن گرافیک های تجاری،

طراحی و ساخت طیف گسترده ای از آبجکت های سه بعدی و قابلیت صداگذاری، طراحی و ساخت انواع کارتون های کلاسیک، مدرن و دوبعدی

و بالاخره انجام عملیات پست پروداکشن در انواع پروژه ها ی سه بعدی، شامل انیمیشن و جلوه های ویژه ی سینمایی به کار می رود.

ما در نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران دوره ی فتوشاپ با محوریت ویدئو را با هدف آموزش ساخت متریال انیمیشن در فتوشاپ برگزار می کنیم.

آموزش فتوشاپ با محوریت ویدئو  ( فتوشاپ در انیمیشن) در کنار دوره های مایا، افترافکت و پریمیر یا ادیوس برای ساخت انیمیشن های مختلف ضروری است.

با آموزش این نرم افزارها شما ابزارهای لازم برای ساخت انیمیشن سه بعدی به صورت حرفه ای را در اختیار خواهید داشت و با تمرین و کسب تجربه مهارت انیمیشن سازی را  کسب خواهید کرد.

باعث خوشحالی و افتخار است که مثل همیشه در کنار ما هستید

تهیه کننده: فائزه خانلرزاده، مسئول دپارتمان سینمای دیجیتال

آموزش حسابداری بازار کار

آموزش مایا

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *