مجتمع فنی تهران با بیش از ۳۸ سال سابقه درخشان آموزشی، امروز برترین برند آموزشی کشور است و جدیدترین مهارت های روز دنیا را به شما دانش پذیران عزیز، به صورت کاملا کاربردی آموزش می دهد.

امروز بعد از سال ها در کنار شما بودن، مفتخر هستیم که با توجه به نیازهای واقعی بازار کار، افراد متخصص زیادی را آموزش داده، جذب بازار کار نموده ایم. اکثر سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی مدارک مجتمع فنی تهران را به رسمیت می شناسند و ملاک سنجش استخدام و ارتقاء پرسنل قرار می دهند.

تصویر زیر نمونه ای از مدارک مجتمع فنی تهران می باشد.

لازم به ذکر است در اجرای بند (ز) ماده ۲۱ قانون برنامه پنجم توسعه اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، مبنی بر رتبه بندی مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور، مجتمع فنی تهران موفق به کسب رتبه ممتاز گردیده است.

مدرک بین المللی City and Guilds

موسسه City and Guilds لندن در سال ۱۸۷۸ با تلاش بنگاه تجاری لندن و اصناف شهر لندن به منظور استانداردسازی سیستم های آموزشی و مهارتی در کشور انگلستان تاسیس گردید. هم اکنون CG در ۱۰۰ کشور دنیا بیش از ۱۰۰۰۰ مرکز آموزشی دارد و این مراکز آموزشی توسط ۲۱ دفتر منطقه ای در دنیا مدیریت می شوند. از سال ۲۰۰۰ بیش از ۲۰ میلیون نفر از CG مدرک دریافت کرده اند.

‏CG بعنوان بزرگترین و معتبرترین موسسه آموزشی دنیا با همکاری صنایع، شرکتها، اتحادیه ها و مراکز معتبر آموزشی توانسته است در ۲۸ صنعت  و بیش از ۶۰۰ دوره آموزشی، استاندارد و مدارک بین المللی مورد تایید صنایع، کارفرمایان و مراکز دولتی و خصوصی در سراسر دنیا ارائه نماید.

کلیه مدارک CG مورد تایید OFQUAL انگلستان و بین المللی است. بسیاری از مدارک CG ، قابل تبدیل به واحدهای دانشگاهی در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس می باشد و دانشگاههای انگلستان بسیاری از مدارک CG را بعنوان بخشی از واحدهای دانشگاهی به رسمیت می شناسند. مدارک CG در رشته های مختلف مورد تایید صنایع، اتحادیه‌ها و شرکت‌های معتبر مرتبط هستند. ضمنا مدارک CG مورد تایید دفاتر مهاجرتی استرالیا، کانادا، نیوزلند و سایر کشورهای دنیا می باشد.

مجتمع فنی تهران بعنوان نمایندگی رسمی موسسه معتبر City and Guilds انگلستان در زمینه اجرای دوره های مهارتی و اعطای مدارک بین المللی در ٢٨ حوزه فعالیت خود را از اواخر سال ١٣٩۵ با این موسسه آغاز نموده است.

هم اکنون کلیه استانداردها و مدارک آموزشی مجتمع فنی تهران مورد تایید این موسسه قرارگرفته است و امکان صدور مدرک بین المللی از City and Guilds برای کلیه دروس و دوره های اجرا شده در مجتمع فنی تهران وجود دارد.

توضیحات:

* این مدارک قابلیت اخذ تاییدیه از وزارت خارجه انگلستان و سفارت ایران در انگلستان را نیز دارا هستند.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر با مسئول دفتر CG در مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)، جناب آقای مهندس کوهستانی تماس حاصل فرمایید.

در مسیر پیشرفت همراه ما باشید