چگونه حسابدار موفق شویم؟

چگونه حسابدار موفق شویم؟

توضیح این موضوع که چگونه حسابدار موفق شویم را در مقاله زیر بخوانید

برای موفق بودن در هر کاری نکاتی الزام است که شخصی که در آن در موضوع و یا در آن امور فعالیت دارد رعایت کند.یکی از مواردی که باید به آن توجه کرد و به آن پرداخت این است که در رابطه با پیشرفت تنها عاملی که می تواند به یک فرد کمک کند مطالعه و بروز بودن خود فرد است .

با مطالعه و به روزآورز دانش در هر رشته ای می تواند در رشته مورد نظر خود موفق باشیم.در رابطه بااین موضوع که چگونه حسابدار موفق شویم هم میتوان گفت با آموزش و همچنین مطالعه و همچنین استفاده از اطلاعات افردای که در این زمینه ها فعال هستند متواند به این موضوع کمک  کند.

حسابدار موفق, حسابداری است که صولا در رابطه با کار خود, همیشه مطالب روز دنیا را مطالعه میکند و در جریان امور که در آن رابطه قرار است که کار بکند , خودش را بروز می کند.
پس اولین نکته برای این که ما بتوانیم یک حسابدار موفق باشیم این است که مطالعه و دانش بروز را داشته باشیم .


 دومین  نکته برای این که بتوانیم جزء حسابداری موفق ایران قرار بگیریم این این است که یک برنامه و نقشه کاری در رابطه با کار حسابداری برای خود ترسیم کنیم . برای مثال اگر بخواهیم بزنیم فک کنید در یک در یک شرکت کار میکنیم مه در زمینه خدماتی , فالیعت می کنید و باید با شرکت های دیگر مانند شرکت های بازرگانی ،پیمانکاری، و امثالهم را طی طی کنیم و بعد برسیم به مقطع به عنوان مثال مدریت مالی ، بعد برسیم به مقطع حسابرسی وبعد برسیم به مقطع مشاوره مالی و مالیاتی این بایستی طبق یک نقشه و یک پلنی باشد.
متاسفانه اکثر دوستان حسابداری به این نکته ها اصلا توجه نمیکنند . دنبال این هستند که چگونه حسابدار موفق بشوند امابرای این موفقیت پرس وجو یا بخواهیم بگوییم هیچ اطلاعاتی نمیگیرند که بتوانند طبق برنا مه ای که هست پیش بروند.

نکته دوم و ضروری

ما نکته دوم راکه لازم میدانیم برای پیش رفت در رشته حسابداری و برای اینکه یک حسابدار موفق باشید این است که که یک نقشه ویا ی پلن کاری درست داشته باشیم که چند سال قرار است در این شرکت مثلا در بحث حسابداری شرکت های خدماتی فعالیت بکنیم ؟ چند سال قرار است در شرکت های بازرگانی باشیم ؟ و همین ترنیب چن سال قرار است در شرکت های تولیدی بمانیم؟ و کی قرار است که به وادی حسابرسی وارد شویم و به دین شکل بتوانیم طبق برنامه پیش برویم و هراز گاهی برگردیم و نگاهی به نقشه خودمان داشته باشیم که آیا در مسیر هستیم یا نه؟

و نکته سومی که میتوانیم برای جواب سوال چگونه حسابدار موفق باشیم را خدمتتان بگوییم این استکه داشتن یک الگوهمیشه در زندگی موثر بوده است . افراد موفق همیشه الگو هایی برای کار خودشان داشته اند . در هر زمینه ای یکالگویی که از نظر آنها پذیرفته است و موفق است و قبلا پیشرفت کرده است وعنوان الگویی در نظر بگیرید و تمام موارد که آن فرد موفق، طی کرده است را شما نیزدر نظر بگیرید .

در واقع سیر اشتباهی است که فرد طی کرده است را شما پشت می گذارید و تکرار نمیکنید و این میتواند به موفقیت بسیارکمک کند . به طور خلاصه میتوانیم بگویی که ،برای این که حسابدار موفقی باشیم، مطالعه و بروز بودن ،داشتن برنامه و نقشه کاری و نکته سوم داشتن یک الگو در این رشته میتوانید به ما در رسیدن به این هدف که حسابداری موفق است کمک بسیاری زیادی کند.

حسابداری ویژه بازارکار

 
مدت دوره۱۸۰ ساعت
لیست دروس دوره حسابداری ویژه بازار کار و سر فصل های آن به شرح زیر میباشد.
۱- حسابداری مالی خدماتی
۲-حسابداری مای بازرگانی
۳-حسابداری نرم افزار ها
۴- چرخه حسابداری شرکتهای بازرگانی (حسابداریبا متد کارگاهی با نرم افزارسپیدار و آموزش نرم افزار هلو ،آشنایی اکسل در حسابداری )

مخاطبین دوره: دانشجویان فارغ التحصیل از رشته های مالی و حسابداری)اقتصادی)که تجربه کاری عملی ندارند
کارمند های شرکت ها برای ارتقای اطلاعات و مهارت
مدیران شرکت ها براینظرات دقیق برامور حسابداری
فارغ التحصیلان از رشته های غیر

پیش نیاز
حداقل دیپلم در تمامی رشته
این دوره هیچ پیشنیازی ندارد و مختص افراد مبتدی طراحی و تدوین شد.

مهارت های اکتسابی
دانشجویان پایان این دوره توانایی انجام امور مالی شرکت های خدماتی و بازرگانی را دارند و به راحتی میتوانند با نرم افزار مالی به ثبت امور مالی یک شرکت و یا سازمان بپردازند.

آموزش حرفه ای فتوشاپ

درباره کورل دراو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *