معرفی زبان برنامه نویسی python

یکی از هدفهای از از به وجود آوردن معرفی زبان برنامه نویسPython ؛ خوانا بودن کدهای دستوری برنامه بوده است.

در IDEبلاک های کد درحالت خودکار به وجود می اید. از برنامه های نوین است و به دست بنیاد نرم افزارPython اداره می شود. دراین مقاله ؛شما با معرفی زبان برنامه نویسی python وکاربردهای آن آشنا خواهید شد.

pythonیکی از زبان های برنامه نویسی پر قدرت و سطح بالاست که  بسیار حرفه‌ای است و در حال گسترش در جهان است. قابلیت های فراوان و شگفت انگیزی داشته که تحولی عظیم در دنیای برنامه نویسی به وجود آورده است. در حال حاظر در ایرانpython جایگاه خود را به تازگی پیدا کرده است ولی زمانی نه چندان دور میتوان اینده ای روشن را تصور کرد.چون معرفی زبان برنامه نویسیpython کاربرد های فراوانی داشته و در بسیاری از سایت‌های بین‌المللی استفاده می‌شود.

کلمات کلیدی pythonبسیار کم و ساده و قابل درک است به همین خاطر یادگیری و فهم زبان برنامه نویسی pythonرا برای مخاطبان تازه کار هستند بسیار ساده کرده است. زبان اپن سورس در زمان کوتاهی بسیار خوب یاد گرفت و به وسیله کتابخانه‌های گسترده از آن استفاده های فراوان کرد.

آن را می توان یک زبان اسکریپتی دانست و نیز کد های آنان را در اکثر پلتفرم ها استفاده کرد. این پلتفرم ها می تواند لینوکس و ویندوز و پلی استیشن ها باشد. قابلیت‌های فراوان python باعث شده که مورد علاقه برنامه نویسان وب باشد و شرکت های عظیم مانند گوگل و یا ناسا از آن استفاده کنند. در ادامه به کاربردهای زبان برنامه نویسیpython و به آنالیز اطلاعات و توسعه اپلیکیشن های تحت وب و همچنین گسترش برنامه های تحت وب اشاره میکنیم.

ویژگی‌های معرفی زبان برنامه نویسیpython

آموزش های زیاد زبان برنامه نویسی python یکی از ویژگی های محبوب ان و در صورتیکه منابع گزارشی در در گیت هاب به درستی باشد ، می توان اظهار نظر کرد که pythonدر رتبه سوم از محبوب ترین زبان ها در دنیا می باشد. پس می توان نتیجه گرفت که منابع آموزش بسیار زیادی نیز به آن تعلق دارد ودر اختیار کاربران قرار دارد.

برای توسعه وب در قسمت بک اند از زبان pythonمی توان استفاده کرد ،توجه داشته باشید در صورتی که اگر در این زمینه مهارت داشته باشید درآمد مناسبی را از همین طریق می توانید به دست آورید.

نقاط مثبت و منفی معرفی زبان برنامه نویسی python:

با همه این تفاسیر گفته شده می‌توانیم بگوییم کهpython برای همه مناسب است بنابراین معرفی زبان برنامه نویسی pythonیک انتخاب است ،و بر اساس نیازمندی ها استفاده می‌شود.

به علت بالا بودن سطحش برای استفاده در برنامه های نزدیک به سخت افزار مناسب نیست.

در ادامه می‌توانیم بگوییم که شاید بتوان نقطه ضعف معرفی زبان برنامه نویسی pythonکه در برابر سایر زبان های پرکاربرد برنامه نویسی وجود دارد ؛سرعت کند آن است که همین مشکل باعث نگرانی و ترس مخاطبان میشود.اگر به این مسئله منطقی نگاه کنیم pythonبرای بیش از ۹۰ درصد موقعیت هایی که استفاده می شود،به اندازه مورد نیاز سریع است. یک شرکت پیشرو به نام وب رمز در ارائه راهکارهای فناوری اطلاعات زبان برنامه نویسی pythonرا با امکانات و کیفیت های بالا در لیست سرویس های متنوع خود قرار داده است. کاربرانی که به استفاده از زبان برنامه نویسی pythonمحبوب علاقه مند شدند می توانند این سرویس را تهیه و به راحتی پروژه های خود را عملی سازد.

استفاده شرکت گوگل ازمعرفی زبان برنامه نویسی python:

گوگل و برخی از نام‌های بزرگ فناوری از زبان برنامه نویسی pythonبه صورت گسترده برای رسیدن به هدف های گوناگون خود استفاده می کنند و به طور مداوم به دنبال استخدام‌مهندس های پایتون هستند . گوگل در زبان برنامه نویسی pythonبرای استفاده از هرکاری اعم از پیاده سازی الگوریتم های هوش مصنوعی تا موتور اجرایی برنامه گوگل استفاده میکند.‌ با رشد کردن علم داده  در سراسر جهان ،محبوب بودن زبان برنامه نویسیpython به عنوان یک زبان علمی افزایش یافته است.

کتابخانه های بسیاری در سراسر جهان وجود دارد که به زبان برنامه نویسی python تعلق دارد و ابزارهای زیادی با فراهم آوردن امکان استفاده از زبان برنامه نویسی pythonباعث آسان تر شدن انجام‌ پروژه یادگیری ماشین می شود. python این قابلیت را دارد که تنها زبان مورد نیاز مخاطب باشد در سراسر جهان باشد.

زبان برنامه نویسی pythonیک زبان برنامه نویسی همه کاره است که می‌تواند عموماً برای تمامی پروژه ها استفاده شود و نیاز های تمامی مخاطبان را رفع نماید. زبان برنامه نویسی pythonزبان برنامه نویسی ای است که به همه مهندسان و کارشناسان به طور قابل توجهی کمک می کند و قادر به حل مسائل گوناگون است. از زبان برنامه نویسیpython می توان برای ساختن وب ها و توسعه دادن آنها و تحلیل داده ها استفاده کرد.

آموزش معرفی زبان برنامه نویسی python:

زبان برنامه نویسیpython زبانی فوق العاده برای آموزش برنامه نویسی که در سطح مقدمات و  دوره های پیشرفته است. زبان برنامه نویسی جاوا که از جزو زبان های برنامه نویسی منتخب بود؛ در بسیاری از دانشگاه‌ها؛ برای آموزش دادن ؛مراکز اموزشی و اموزش دروس به دانشجویان مورد استفاده مخاطبان قرار میگرفت .

اما اکنون زبان برنامه نویسی pythonتوانست جایگاه جاوا را در جهان بگیرد و در عصر کنون به دلایل مختلفی که وجود  دارد؛مانند سادگی و امکان یادگیری سریع؛ توانست درصدر جدول آموزش در جهان باشد.در زبان برنامه نویسی pythonموضوع به عنوان مفسر وجود دارد که کدها را تبدیل به چیزی می کند که برای کامپیوتر قابل خواندن باشد.

نتیجه گیری از معرفی زبان برنامه نویسی python:

در این مقاله ما به چیستی زبان برنامه نویسی pythonو دلایل محبوبیت آن ویژگی ها و مزایا و معایب آن پرداختیم. وضعیت اشتغال برای برنامه نویس های ایرانpython شش پروژه برنامه نویسی پایتون برای مبتدیان داران است‌.

python  زبانی است که دارای نحوه ساده ولی قدرت و ویژگی بسیار زیاد است و در حوزه‌های متنوع مورد استفاده قرار می گیرد.زبان برنامه نویسیpython محکم و مستحکم است و در این زبان نگهداری و خطایابی کدهای نوشته شده به خوبی قابل انجام است. اگر به دنبال شغلی هستید تا بتوانید دران سطح علمی و اموزشی خود را بالا ببرید؛یادگیری python و یادگیری ان به مخاطبان و تقاضا دهندگان پیشنهاد ما و تمامی مهندسان و کارشناسان به شما است ..